• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 12 липня 2018 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 362 народних депутатів) під головуванням Голови Верховної Ради України Парубія А.В. розпочалося з розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада завершила розгляд у другому читанні поправок до проекту Закону України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти» (р. № 5435) і за результатами розгляду ухвалила його у другому читанні та в цілому як закон.

  Народні депутати також ухвалили у першому читанні та в цілому Закони України «Про ратифікацію Угоди між Україною та Королівством Нідерландів про міжнародне правове співробітництво щодо злочинів, пов'язаних зі збиттям літака рейсу МН17 Малайзійських авіаліній 17 липня 2014 року» (р. № 0194» і «Про виконання Угоди між Україною та Королівством Нідерландів про міжнародне правове співробітництво щодо злочинів, пов'язаних зі збиттям літака рейсу МН17 Малайзійських авіаліній 17 липня 2014 року» (р. № 8542), які вніс Президент України.

  На вечірньому пленарному засіданні народні депутати ухвалили у другому читанні та в цілому Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв'язку з прийняттям Закону України «Про Вищий антикорупційний суд»  (р. № 7441), внесений Президентом України та визначений невідкладним. Під час голосування в ложі Уряду перебував Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б.

  Загалом Верховною Радою розглянуто 5 питань порядку денного:

  1) прийнято 5 Законів України, зокрема, «Про внесення змін до Законів України щодо вирішення деяких питань заборгованості підприємств оборонно-промислового комплексу – учасників Державного концерну «Укроборонпром» перед державою-агресором та/або державою окупантом та забезпечення їх стабільного розвитку» (р. № 6697).

   Наступне пленарне засідання відбудеться 13 липня 2018 року.

  Інформація про розгляд законопроектів