• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 5 грудня 2018 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 315 народних депутатів) відкрила заступник Голови Верховної Ради України Сироїд О.І.

  На початку пленарного засідання народні депутати озвучили ряд заяв, звернень, повідомлень та пропозицій, після чого Верховна Рада приступила до розгляду питань порядку денного.

  Народні депутати розглянули за повною процедурою проект Закону України «Про оголошення природних територій Куяльницького лиману Одеської області курортом державного значення» (р. № 8502), і за результатами розгляду ухвалили законопроект за основу та в цілому як Закон («за» - 231).

  Водночас народні депутати не підтримали проект Постанови Верховної Ради України «Про проведення парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: «Участь молоді в процесах реформування держави» (р. № 9126) («за» - 110).

  Крім того Верховна Рада розпочала розгляд у другому читанні поправок до проекту Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» (р. № 8450). Усього розглянуто 52 поправки з 68 внесених. Завершення розгляду інших поправок до законопроекту відбудеться на наступному пленарному засіданні.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 6 грудня 2018 року.