• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 21 грудня 2018 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 307 народних депутатів відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповіддю виступив Міністр культури Нищук Є.М., який поінформував народних депутатів про підсумки роботи Міністерства культури у 2018 році та нагадав про знакові події у сфері культури, які відбулися протягом цього року. Він, зокрема, зазначив, що саме цього року сталися події, до яких ми йшли усі післяреволюційні роки, були прийняті рішення, відбувалися події, які дали крутий розворот в системі управління сферою культури. Наголосив, що «ми ніколи вже не повернемося до ментальних колгоспів». За його словами, в Україні створені умови для мистецького самовираження і держава повернулася обличчям до людей культури, до широкого мистецького середовища.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Кубів С.І., Міністр соціальної політики Рева А.О., Міністр інфраструктури Омелян В.В., Міністр культури Нищук Є.М.

  Далі заступник Голови Верховної Ради України Сироїд О.І. оголосила 221 депутатський запит, з них 56 до Прем’єр-міністра України.

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 15 січня 2019 року.