• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 19 грудня 2018 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 328 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку пленарного засідання народні депутати озвучили ряд заяв, звернень, повідомлень та пропозицій, після чого Верховна Рада приступила до розгляду питань порядку денного.

  Народні депутати не підтримали проект Постанови Верховної Ради України «Про скасування рішення Верховної Ради України від 06.12.2018 про прийняття в цілому, як закону законопроекту «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (щодо правового підґрунтя для запровадження середньострокового бюджетного планування) (р. № 8044-П) («за» - 49).

  Під час пленарного засідання представники Національної скаутської організації України «Пласт» принесли до сесійної зали Верховної Ради та передали народним депутатам Віфлеємський вогонь миру як символ любові, добра і єдності.

  Верховною Радою розпочато розгляд у другому читанні поправок до проекту Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству» (р. № 8121). Усього розглянуто 148 поправок з 188 внесених. Завершення розгляду інших поправок до законопроекту відбудеться на наступному засіданні.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 20 грудня 2018 року.