• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання 8 червня 2018 року


  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 344 народних депутатів) відкрив  Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповіддю виступив Міністр юстиції Петренко П.Д., який поінформував народних депутатів про підготовку нових урядових ініціатив, спрямованих на захист прав дітей. Закликав народних депутатів ухвалити пакет з трьох важливих законів, що стосуються захисту дітей та який запроваджує більш жорсткі санкції до неплатників аліментів, підвищує мінімальний рівень утримання дітей і запроваджує реальні стимули для тих батьків, які сумлінно виконують свої обов’язки.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., Міністр енергетики та вугільної промисловості Насалик І.С.

  Далі Перший заступник Голови Верховної Ради Геращенко І.В. оголосила 246 депутатських запитів, з них 65 до Прем’єр-міністра України.

  Під час пленарного засідання Геращенко І.В. оголосила про створення міжфракційного депутатського об’єднання «Національні меншини України «Єдність у розмаїтті» (голова – народний депутат Білозір О.В.).

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 19 червня 2018 року.