• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні сьомої сесії Верховної Ради України 4 жовтня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 349 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку засідання представники депутатських фракцій і груп виступили із заявами, повідомленнями та пропозиціями, після чого народні депутати приступили до розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада ухвалила за основу та в цілому Закони України «Про ратифікацію Додаткового протоколу між Урядом України та Урядом Республіки Хорватія про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Хорватія про сприяння та взаємний захист інвестицій» (р. № 0149), «Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Латвійської Республіки про здійснення оплачуваних видів діяльності членами сімей співробітників дипломатичних представництв, консульських установ» (р. № 0155) і «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Турецької Республіки про міжнародні комбіновані перевезення» (р. № 0154), які вніс Кабінет Міністрів.

  Також народні депутати розглянули у другому читанні поправки до проекту Закону України «Про електронні довірчі послуги» (р. № 4685), який вніс Кабінет Міністрів. Усього Верховною Радою розглянуто 447 поправок з 477. Подальший розгляд поправок до законопроекту продовжиться на наступному пленарному засіданні.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 5 жовтня 2017 року.