• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні сьомої сесії Верховної Ради України 3 жовтня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 336 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку засідання представники депутатських фракцій і груп виступили із заявами, повідомленнями та пропозиціями, після чого народні депутати приступили до розгляду питань порядку денного.

  Під час пленарного засідання головуючий оголосив про створення міжфракційного депутатського об’єднання «Парламентська платформа для боротьби з туберкульозом» (голова - народний депутат Кіраль С.І.).

  Верховна Рада завершила розгляд у другому читанні поправок до проекту Закону України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» (нова редакція) (р. № 6232), внесений Президентом України та визначений невідкладним та за результатами розгляду законопроекту ухвалила («за» - 234) його у другому читанні та в цілому як закон з урахуванням пропозицій Комітету з питань правової політики та правосуддя.

  Народні депутати підтримали («за» - 227) пропозицію Голови Верховної Ради України про роботу парламенту без перерви з 14-00 до 16-00 до завершення розгляду питань з пенсійної реформи.

  Верховна Рада ухвалила («за» -288) у другому читанні та в цілому Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (р. № 6614), а також ухвалила за основу та в цілому («за» - 255) Закон України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій» (р. № 6617), які вніс Кабінет Міністрів.

  Також народні депутати прийняли («за» - 240) Постанову Верховної Ради України «Про порядок денний сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання» (р. № 7068).

  Під час розгляду питань пенсійної реформи в ложі Уряду перебував Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., який закликав народних депутатів підтримати відповідні законопроекти, а по завершенні голосування Прем’єр-міністр України подякував народним депутатам за плідну і конструктивну роботу щодо ухвалення пенсійної реформи.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 4 жовтня 2017 року.