• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарних засіданнях сьомої сесії Верховної Ради України 19 жовтня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 342 народних депутати) під головуванням Голови Верховної Ради України Парубія А.В. розпочалося з розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада завершила розгляд у другому читанні поправок до проекту Закону України «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів (р. № 6327), який вніс Кабінет Міністрів, і за результатами розгляду законопроекту ухвалила його у другому читанні та в цілому як закон. Під час голосування в ложі Уряду перебував Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., який подякував народним депутатам за ухвалення закону, що започатковує медичну реформу в Україні. «Наше завдання зробити медицину такою, щоб вона була якісною по відношенню до українських громадян», - наголосив Глава Уряду.

  Також народні депутати прийняли у першому читанні за основу проекти Законів України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення державних фінансових гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів» (р. № 6604), який вніс Кабінет Міністрів і «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» (р. № 7117), внесений Президентом України та визначений невідкладним.

  Під час ранкового пленарного засідання головуючий оголосив рішення депутатської фракції «Об’єднання «Самопоміч» про виключення з її складу народного депутата Веселової Н.В.

  На вечірньому пленарному засіданні народні депутати розглядали законопроекти, якими передбачалося внесення змін до системи виборчого законодавства.

  Загалом Верховною Радою розглянуто 9 питань порядку денного:

  1. прийнято  Закон України «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів (р. № 6327), який вніс Кабінет Міністрів;
  2. прийнято 2 Постанови Верховної Ради України, зокрема, «Про включення до порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання законопроекту про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України) і про його направлення до Конституційного Суду України» (р. № 7203/П);
  3. прийнято за основу 2 проекти Законів України, зокрема, «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення державних фінансових гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів» (р. № 6604), який вніс Кабінет Міністрів;
  4. не прийнято 4 проекти законодавчих актів України, зокрема «Про вибори народних депутатів України» (р. №№ 1068-2).

  Наступне пленарне засідання відбудеться 20 жовтня 2017 року.


  Документи:

  Інформація про розгляд законопроектів