• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні сьомої сесії Верховної Ради України 8 вересня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 334 народних депутати) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів на чолі з Прем’єр-міністром України ГройсманомВ.Б. відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповіддю виступив Міністр соціальної політики Рева А.О., який поінформував парламентарів про законодавче забезпечення пенсійної реформи та заходи Уряду щодо підвищення пенсій українським громадянам.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Кубів С.І., Віце-прем’єр-міністр України Розенко П.В., Міністр енергетики та вугільної промисловості Насалик І.С., Міністр екології та природних ресурсів Семерак О.М., Міністр внутрішніх справ Аваков А.Б., Міністр соціальної політики Рева А.О., виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров’я Супрун У.Н., перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Мартинюк М.П.

  Далі Перший заступник Голови Верховної Ради Геращенко І.В. оголосила 230 депутатських запитів, з них 57 до Прем’єр-міністра України.

  Під час пленарного засідання Голова Верховної ради оголосив про створення міжфракційного депутатського об’єднання «За покращення співпраці з міжнародними фінансовими та донорськими організаціями» (співголови – народні депутати Бєлькова О.В., Різаненко П.О., Войціцька В.М., Лещенко С.А.).

  Верховна Рада продовжила розгляд у другому читанні поправок до проекту Закону України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів (нова редакція) (р. № 6232), внесений Президентом України та визначений невідкладним. Народні депутати загалом розглянули 664 поправки. Розгляд законопроекту продовжиться на наступних пленарних засіданнях.

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями та пропозиціями.

  Наприкінці пленарного засідання головуюча Геращенко І.В. оголосила рішення депутатської групи «Партія «Відродження» про обрання керівником депутатської групи народного депутата Бондаря В.В, заступником керівника – народного депутата Ільюка А.О.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 19 вересня 2017 року.