• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні сьомої сесії Верховної Ради України 22 вересня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 308 народних депутатів) відкрив  Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. відбулася «година запитань до Уряду», під час якої було представлено проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

  Представляючи проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», Міністр фінансів Данилюк О.О., зокрема, наголосив, що  цей бюджет є реалістичним, збалансованим, прозорим, розрахованим на перспективу і таким, який містить чіткі пріоритети та дозволяє ефективно використовувати бюджетні кошти. Основні його пріоритети - це оборона і безпека, освіта, медицина, соціальна сфера, децентралізація, підтримка фермерів, ремонт та будівництво доріг тощо. Міністр фінансів поінформував народних депутатів про основні макропоказники Державного бюджету на 2018 рік.

  З доповіддю щодо відповідності проекту Держбюджету на 2018 рік Основним напрямам бюджетної політики на наступний бюджетний період та вимогам Бюджетного кодексу виступив перший заступник Голови Комітету з питань бюджету Амельченко В.В.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., Міністр інфраструктури Омелян В.В., Міністр фінансів Данилюк О.О.

  Після завершення «години запитань до Уряду» Голова Верховної Ради повідомив, що відповідно до статті 154 Регламенту Верховної Ради України проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» вважається прийнятим Верховною Радою для подальшого розгляду.

  Далі народні депутати продовжили розгляд у другому читанні поправок до проекту Закону України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» (нова редакція) (р. № 6232), внесений Президентом України та визначений невідкладним. Усього Верховною Радою розглянуто 3808 поправок. Подальший розгляд поправок до законопроекту продовжиться на наступних пленарних засіданнях.

  Під час пленарного засідання Перший заступник Голови Верховної Ради Геращенко І.В. оголосила 276 депутатських запитів, з них 57 до Прем’єр-міністра України.

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 3 жовтня 2017 року.