• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні шостої сесії Верховної Ради України 24 травня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 348 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку пленарного засідання народні депутати озвучили ряд заяв, звернень, повідомлень та пропозицій.

  На вимогу депутатських фракцій «Радикальна партія Олега Ляшка» та «Об’єднання «Самопоміч» оголосити перерву або надати слово для виголошення заяви виступив народний депутат Ляшко О.В., який, зокрема, вимагав від Уряду підвищення закупівельної ціни на молоко.

  Далі народні депутати приступили до розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада розглянула та ухвалила за основу та в цілому Закон України «Про ратифікацію Адміністративних домовленостей щодо охорони інформації з обмеженим доступом між урядом України та Організацією Північноатлантичного договору» (р. № 0144), а також прийняла у першому читанні за основу проект Закону України «Про внесення змін до статті 16 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» (щодо приватних домашніх робітників та місцевого персоналу іноземних диппредставництв) (р. № 5509), які вніс Кабінет Міністрів.

  Також на пленарному засіданні народні депутати заслухали інформацію Генерального прокурора України Луценка Ю.В. про діяльність органів прокуратури за період його перебування на посаді. Водночас відповів на численні запитання народних депутатів та депутатських фракцій і груп на злободенні теми.

  Загалом Верховною Радою розглянуто 4 питання порядку денного:

  1. прийнято Закон України «Про ратифікацію Адміністративних домовленостей щодо охорони інформації з обмеженим доступом між урядом України та Організацією Північноатлантичного договору» (р. № 0144), внесений Кабінетом Міністрів;
  2. прийнято Постанову Верховної Ради України «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Актуальні питання зовнішньої політики України» (р. № 6014);
  3. прийнято за основу 2 проекти Законів України, зокрема, «Про внесення змін до Кримінального кодексу України» (щодо встановлення кримінальної відповідальності за сприяння вчиненню самогубства) (р. № 4088).

  Наступне пленарне засідання відбудеться 25 травня 2017 року.


  Документи:

  Інформація про розгляд законопроектів