• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні п'ятої сесії Верховної Ради України 20 січня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 330 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповідями виступили Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі Кубів І.С. і Віце-прем’єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Г.Г.

  Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі Кубів І.С. поінформував народних депутатів про підсумки розвитку національної економіки у 2016 році та перспективи її розвитку на 2017 рік.

  Під час свого виступу Віце-прем’єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Г.Г. поінформував парламентарів про підсумки проведення реформи децентралізації в Україні у 2016 році, плани Уряду щодо продовження розпочатих реформ, прийняття необхідних законодавчих актів для їх продовження тощо.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі Кубів І.С., Віце-прем’єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Г.Г., Віце-прем’єр-міністр України Розенко П.В., Міністр соціальної політики Рева А.О., Міністр енергетики та вугільної промисловості Насалик І.С.

  Далі відбулося  закриття роботи п’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання. Із заключним словом виступив Голова Верховної Ради України Парубій А.В., який поінформував про підсумки роботи п’ятоїсесії Верховної Ради України восьмого скликання.

  Чергова, шоста сесія Верховної Ради України восьмого скликання розпочне свою роботу 7 лютого 2017 року.