• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні п'ятої сесії Верховної Ради України 18 січня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 345 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку засідання народні депутати озвучили низку заяв, звернень, повідомлень та пропозицій, після чого перейшли до розгляду питань порядку денного.

  Під час пленарного засідання Голова Верховної Ради оголосив про створення міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця Україна - діаспора» (голова – народний депутат Лубінець Д.В.).

  Верховна Рада України розглянула 4 питання порядку денного, зокрема:

  1. прийнято за основу проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» (щодо надання притулку бездомним особам) (р. № 3833);
  2. не прийнято проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо удосконалення окремих положень молодіжної політики та утворення молодіжних центрів) (р. № 1248);
  3. не подолано вето Президента України до  2 Законів України: «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо фінансування професійно-технічної освіти» (р. № 3830-3) і «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти» (р. № 3831-2).

  Наступне пленарне засідання відбудеться 19 січня 2017 року.  Документи:

  Інформація про розгляд законопроектів