• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарних засіданнях п'ятої сесії Верховної Ради України 19 січня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 340 народних депутатів) під головуванням Голови Верховної Ради України Парубія А.В. розпочалося з розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада ухвалила за основу та в цілому Закон України «Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2017 році для участі у багатонаціональних навчаннях» (р. № 5636), внесений Президентом України та визначений невідкладним.

  Загалом Верховною Радою розглянуто 6 питань порядку денного:

  1. прийнято 3 Закони України, зокрема, «Про приєднання до Протоколу про внесення поправок до пункту а) частини першої статті 1 та частини першої та пункту b) частини третьої статті 14 Європейської угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ) (р. № 0124), внесений Президентом України;
  2. направлено на доопрацювання суб’єкту права законодавчої ініціативи проект закону України «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» (щодо освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст») (р. № 5240);
  3. не прийнято 2 проекти Законів України, зокрема, «Про внесення змін до розділу ХV Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про вищу освіту» (щодо вступу до аспірантури та діяльності спеціалізованих вчених рад) (р. № 4783).

  Наступне пленарне засідання відбудеться 20 січня 2017 року.


  Документи:

  Інформація про розгляд законопроектів