• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні шостої сесії Верховної Ради України 24 лютого 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 322 народних депутати) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповідями виступили Віце-прем’єр-міністр України Кириленко В.А., Міністр юстиції Петренко П.Д. і Міністр енергетики та вугільної промисловості Насалик І.С.

  Під час свого виступу Міністр енергетики та вугільної промисловості Насалик І.С., зокрема, поінформував народних депутатів про заходи Уряду із заміщення антрацитової групи вугілля.

  Міністр юстиції Петренко П.Д. поінформував парламентарів про досягнення Міністерства юстиції у 2016 році у  сфері захисту прав людини та про заходи щодо реформування суддівської системи у поточному році. Повідомив про плани міністерства запустити загальнонаціональний освітній проект, метою якого стане інформування громадян України про їх права. За його словами, ідея цього проекту вже отримала схвалення з боку представників громадянського суспільства і міжнародних партнерів.

  Віце-прем’єр-міністр України Кириленко В.А. поінформував Верховну Раду про стан підготовки до проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017», який відбудеться у травні у м. Києві.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., Міністр фінансів Данилюк О.О., Міністр енергетики та вугільної промисловості Насалик І.С., заступник Міністра охорони здоров’я Лінчевський О.В.

  Далі Перший заступник Голови Верховної Ради Геращенко І.В. оголосила 245 депутатських запитів, з них 62 до Прем’єр-міністра України.

  Під час пленарного засідання Геращенко І.В. оголосила:

  про входження народних депутатів Развадовського В.Й. та  Шаповалова Ю.А. до складу депутатської групи «Партія «Відродження»;

  про створення двох міжфракційних депутатських об’єднань: «Розвиток трубопровідного транспорту – як захист економічних інтересів та контролю зовнішньої торгівлі» (керівник – народний депутат Мельничук С.П.) і «Парламентська платформа майбутнього Донбасу» (співголови – народні депутати Тарута С.О., Немиря Г.М., Веселова Н.В.).

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із низкою заяв, звернень та пропозицій.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 14 березня 2017 року.