• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні шостої сесії Верховної Ради України 22 лютого 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 338 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку засідання народні депутати озвучили ряд заяв, звернень, повідомлень та пропозицій, після чого перейшли до розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада розглянула та ухвалила в цілому низку ратифікаційних законів, внесених Президентом України та Кабінетом Міністрів України.

  Загалом Верховною Радою розглянуто 7 питань порядку денного:

  1. прийнято 4 Закони України, зокрема, «Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)» (р. № 0130) і «Про приєднання до Протоколу про сталий туризм до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат» (р. № 0131), які вніс Кабінет Міністрів;
  2. прийнято Постанову Верховної Ради України «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Права дитини в Україні: забезпечення, дотримання, захист» (р. № 5523);
  3. не прийнято 2 проекти Постанов Верховної Ради України, зокрема, «Про скасування рішення Верховної Ради України від 22 грудня 2016 року про прийняття в цілому Закону України «Про амністію у 2016 році» з урахуванням пропозицій Президента України (р. № 4255-П).

  Наступне пленарне засідання відбудеться 23 лютого 2017 року.


  Документи:

  Інформація про розгляд законопроектів