• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні шостої сесії Верховної Ради України 10 лютого 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 317 народних депутатів) відкрила заступник Голови Верховної Ради України Сироїд О.І.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповідями виступили Віце-прем’єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Г.Г., Міністр енергетики та вугільної промисловості Насалик І.С. і Міністр аграрної політики та продовольства Кутовий Т.В.

  Віце-прем’єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Г.Г. поінформував парламентарів про заходи, які вживаються Урядом щодо подолання кризової ситуації, яка склалася внаслідок обстрілів російсько-окупаційними військами  у м. АвдіївкаДонецької області.

  Під час свого виступу Міністр енергетики та вугільної промисловості Насалик І.С., зокрема, заявив, що на сьогодні Об'єднана енергетична система України працює в штатному режимі і забезпечить опалювальний сезон навіть при падінні до аномальних температур. Водночас зазначив, що її нормальній роботі перешкоджає економічна блокада окупованих районів Донбасу.

  Міністр аграрної політики та продовольства Кутовий Т.В. поінформував народних депутатів про підсумки роботи аграрного сектору у 2016 році та перспективи розвитку сільськогосподарської галузі України у поточному році.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі Кубів І.С., Віце-прем’єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Г.Г., Міністр аграрної політики та продовольства Кутовий Т.В., Міністр енергетики та вугільної промисловості Насалик І.С., Міністр інфраструктури Омелян В.В., Міністр соціальної політики Рева А.О.

  Далі заступник Голови Верховної Ради оголосила 399 депутатських запитів, з них 83 до Прем’єр-міністра України.

  Наприкінці пленарного засідання Сироїд О.І. оголосила про створення міжфракційного депутатського об’єднання «Київщина» (голова – народний депутат Москаленко Я.М.).

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 21 лютого 2017 року.