• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні сьомої сесії Верховної Ради України 17 листопада 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 322 народних депутати) відкрив  Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповідями виступили Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Г.Г. і перший заступник Міністра освіти і науки Ковтунець В.В.

  Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Г.Г. поінформував народних депутатів про заходи, які впроваджуються у реформуванні житлово-комунального господарства, зокрема, про те, що стосується житлово-комунальних підприємств і підвищення енергоефективності у житловому секторі.

  Під час свого виступу перший заступник Міністра освіти і науки Ковтунець В.В. поінформував парламентарів про зміни, які відбулися протягом року у системі стипендіального забезпечення українських студентів. За його словами, Кабінет Міністрів ухвалив рішення про підвищення з 1 листопада 2017 року академічних і соціальних стипендій на 18%. Повідомив про заходи, які будуть вжиті стосовно підвищення стипендій на наступний рік, зокрема, щодо розширення прав вищих навчальних закладів у призначенні стипендій. Привернув увагу до забезпечення повноцінної роботи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Г.Г.

  Далі Перший заступник Голови Верховної Ради Геращенко І.В. оголосила 232 депутатських запити, з них 55 до Прем’єр-міністра України.

  Наприкінці пленарного засідання Геращенко І.В. оголосила рішення депутатської фракції «Об’єднання «Самопоміч» про обрання заступником голови фракції народного депутата Сидоровича Р.М.

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 5 грудня 2017 року.