• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні сьомої сесії Верховної Ради України 16 листопада 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 354 народних депутати) під головуванням Голови Верховної Ради України Парубія А.В. розпочалося з розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада завершила розгляд у другому читанні поправок до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів) (р. № 5592-д) і за результатами розгляду ухвалила його у другому читанні та в цілому як закон.

  Далі народні депутати ухвалили за основу та в цілому внесений Урядом проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування» (р. № 7275), який доповів Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б.

  На вечірньому пленарному засіданні народні депутати продовжили розгляд питань порядку денного, зокрема, був прийнятий за основу проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» (р.№ 7277).

  Розпочатий розгляд проекту Закону України «Про ратифікацію Гарантійної угоди (Проект доступу до довготермінового фінансування) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку» (р. № 0163), внесений Президентом України та визначений невідкладним, буде завершено на наступному пленарному засіданні.

  Загалом Верховною Радою розглянуто 17 питань порядку денного:

  1. прийнято 3 Закони України, зокрема, «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів» (р. № 5496);
  2. прийнято за основу 5 проектів Законів України, зокрема, «Про внесення змін до деяких законів України щодо створення та ведення Кредитного реєстру Національного банку України» (р. № 7114-д);
  3. не включено до порядку денного сесії 6 проектів Законів України, зокрема, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху» (р. № 7286) та «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення належного доступу Національного агентства з питань запобігання корупції до інформації, необхідної для реалізації його повноважень» (р. № 7276), які вніс Кабінет Міністрів;
  4. не прийнято 3 проекти законодавчих актів України, зокрема, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо вимог до земельної ділянки у межах індустріального парку) (р. № 2514а).

  Наступне пленарне засідання відбудеться 17 листопада 2017 року.

  Документи:
  Інформація про розгляд законопроектів