• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні сьомої сесії Верховної Ради України 10 листопада 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 334 народних депутати) відкрив  Голова Верховної Ради Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповідями виступили Міністр юстиції Петренко П.Д. і Міністр екології та природних ресурсів Семерак О.М.

  Під час свого виступу Міністр юстиції Петренко П.Д. представив парламентарям законопроект про посилення відповідальності за несплату аліментів, який підготувало міністерство. Водночас закликав народних депутатів ухвалити низку законів, які захищатимуть жінок і дітей від проявів насильства.

  Міністр екології та природних ресурсів Семерак О.М. поінформував народних депутатів про стан сфери поводження з відходами в Україні. Наголосив, що проблеми із накопиченням відходів виробництва і споживання – одна з ключових загроз екологічній безпеці держави. За його словами, Уряд схвалив Національну стратегію управління відходами, яка запроваджує в Україні європейські принципи поводження із усіма видами відходів: твердими побутовими, промисловими, будівельними, небезпечними, відходами сільського господарства тощо.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., Міністр енергетики та вугільної промисловості Насалик І.С., Міністр юстиції Петренко П.Д., Міністр екології та природних ресурсів Семерак О.М., заступник Міністра охорони здоров’я Ілик Р.Р.

  Далі Перший заступник Голови Верховної Ради Геращенко І.В. оголосила 266 депутатських запитів, з них 57 до Прем’єр-міністра України.

  Народні депутати не підтримали проекти Постанов Верховної Ради України «Про скасування рішення Верховної Ради України від 19 жовтня 2017 року про прийняття в цілому проекту Закону «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» (р. № 6327-П) і «Про скасування рішення Верховної Ради України від 09 листопада 2017 року про прийняття за основу та в цілому проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби» (р. № 7126-П).

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 14 листопада 2017 року.