• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні шостої сесії Верховної Ради України 14 липня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 329 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповіддю виступив Міністр молоді та спорту Жданов І.О., який поінформував парламентарів про ситуацію, яка склалася у системі фінансування спорту і вжиті Урядом заходи щодо її покращення у цьому році та про розвиток спортивної інфраструктури в Україні.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Кубів С.І., Міністр закордонних справ Клімкін П.А., виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров’я  Супрун У.Н.

  Верховна Рада не підтримала проекти Постанов Верховної Ради України: «Про скасування рішення Верховної Ради України від 22.06.2017 про прийняття в цілому, як закону законопроекту про комерційний облік комунальних послуг» (р. № 4901-П) і «Про скасування рішення Верховної Ради України від 13.07.2017 про прийняття в цілому, як закону законопроект Про Конституційний суд України (р. №№ 6427-д-П, 6427д-П1).

  Далі Перший заступник Голови Верховної Ради Геращенко І.В. оголосила 171 депутатський запит, з них 52 до Прем’єр-міністра України.

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями та пропозиціями.

  Під час пленарного засідання Перший заступник Голови Верховної Ради Геращенко І.В. оголосила про створення двох міжфракційних депутатських об’єднань: «Рішучі» (голова – народний депутат Береза Б.Ю.) і «Здоров’я нації – основа благополуччя Держави» (співголови – народні депутати БахтеєваТ.Д., КарпунцовВ.В.).

  Наприкінці пленарного засідання відбулося закриття шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання. Із заключним словом виступив Голова Верховної Ради України Парубій А.В., який  підбив підсумки роботи шостої сесії Верховної Ради восьмого скликання та закликав народних депутатів до конструктивної роботи під час  роботи сьомої сесії у вересні поточного року.

   Наступна, сьома сесія Верховної Ради України восьмого скликання розпочне свою роботу 5 вересня 2017 року.