• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні шостої сесії Верховної Ради України 5 квітня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 343 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку пленарного засідання народні депутати озвучили низку заяв, звернень, повідомлень та пропозицій.

  На вимогу депутатських фракцій «Радикальна партія Олега Ляшка» та «Об’єднання «Самопоміч» оголосити перерву або надати слово для виголошення заяви виступив народний депутат Ляшко О.В., який, зокрема, звернувся з вимогою до Кабінету Міністрів повернути у державне управління розподільчі газові мережі, якими багато років, на його думку, безкоштовно користуються олігархи. Заявив, що депутатська фракція «Радикальна партія Олега Ляшка» покидає сесійну залу Верховної Ради і йде на засідання Уряду, щоб висловити свої вимоги.

  Народні депутати оплесками привітали делегацію парламентарів держав-членів НАТО – членів Парламентської асамблеї НАТО, які беруть участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна – НАТО.

  Верховна Рада ухвалила за основу та в цілому Закон України «Про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Швейцарською Федеральною Радою про внесення змін та доповнень до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Швейцарською Федеральною Радою про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів від 30 жовтня 2000 р. та Протоколу до Угоди»  (р. № 0137), а також прийняла у першому читанні за основу проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо започаткування службово-прикладного та військово-прикладного спорту  (р. № 5616), які вніс Кабінет Міністрів.

  Наприкінці пленарного засідання народні депутати заслухали Голову Національного агентства з питань запобігання корупції Корчак Н.М. щодо формування національної політики із запобігання корупції, яка також відповіла на численні запитання народних депутатів.

  Загалом Верховною Радою розглянуто 3 питання порядку денного:

  1. прийнято у цілому Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» з пропозиціями Президента України в доопрацьованій редакції (р. № 1076);
  2. прийнято Закон України «Про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Швейцарською Федеральною Радою про внесення змін та доповнень до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Швейцарською Федеральною Радою про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів від 30 жовтня 2000 р. та Протоколу до Угоди» (р. № 0137), внесений Кабінетом Міністрів;
  3. прийнято за основу проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо започаткування службово-прикладного та військово-прикладного спорту» (р. № 5616), внесений Кабінетом Міністрів.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 6 квітня 2017 року.


  Документи:

  Інформація про розгляд законопроектів