• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні шостої сесії Верховної Ради України 14 квітня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 339 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. відбулася «година запитань до Уряду».

  Перед народними депутатами виступив Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., який поінформував парламентарів про досягнення Уряду у здійсненні економічних і соціальних реформ у 2016 році. Наголосив, що Уряд упродовж року своєї роботи виконав те, що обіцяв – стабілізував економічну ситуацію, відновив економічне зростання та розпочав «капітальний ремонт країни». За його словами, зростання валового внутрішнього продукту України у четвертому кварталі 2016 року склало  4,7%. Водночас, Гройсман В.Б., озвучив п'ять ключових реформ, які Кабінет Міністрів запланував провести у 2017 році, зокрема: пенсійна та земельна реформи, секторальні реформи освіти та охорони здоров'я та публічна приватизація, які  приведуть Україну на шлях сталого економічного зростання.

  Також під час свого виступу Глава Уряду подякував представникам усіх гілок влади, народним депутатам за спільну та конструктивну роботу.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., Віце-прем’єр-міністр України Розенко В.П., Міністр освіти і науки Гриневич Л.М.

  Далі Перший заступник Голови Верховної Ради Геращенко І.В. оголосила 253 депутатських запити, з них 60 до Прем’єр-міністра України.

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 16 травня 2017 року.