• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні шостої сесії Верховної Ради України 12 квітня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвався 361 народний депутат) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку пленарного засідання народні депутати озвучили ряд заяв, звернень, повідомлень та пропозицій, після чого Верховна Рада приступила до розгляду питань порядку денного.

  Народні депутати розглянули низку законодавчих актів стосовно питань спорту та молодіжної політики.

  Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо визнання національних видів спорту (р. № 5324), який вніс Кабінет Міністрів.

  Наприкінці пленарного засідання народні депутати заслухали звіт Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Вовка Д.В. про роботу комісії у 2016 році. Також Вовк Д.В. відповів на численні запитання народних депутатів.

  Загалом Верховною Радою розглянуто 4 питання порядку денного:

  1. прийнято 2 Закони України, зокрема, «Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект «Міський громадський транспорт України») між Україною та Європейським інвестиційним банком» (р. № 0139), внесений Президентом України;
  2. прийнято за основу проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо визнання національних видів спорту (р. № 5324), внесений Кабінетом Міністрів;
  3. не прийнято проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України» (щодо запровадження стандартів Ради Європи для молодіжних центрів і децентралізації роботи з молоддю) (р. № 6048).

  Наступне пленарне засідання відбудеться 13 квітня 2017 року.


  Документи:

  Інформація про розгляд законопроетів