• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні сьомої сесії Верховної Ради України 6 грудня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 350 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку засідання представники депутатських фракцій і груп виступили із заявами, повідомленнями та пропозиціями, після чого народні депутати приступили до розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада розглянула питання щодо захисту дітей-інвалідів і протидії домашньому насильству, зокрема, ухвалила («за» - 239) у першому читанні та в цілому Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо додаткових гарантій соціального захисту дітей-інвалідів» (р. № 2912), а також ухвалила («за» - 241) у другому читанні та в цілому Закон України «Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами» (р. № 4952).

  Народні депутати розпочали розгляд у другому читанні поправок до проекту Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (р. № 5294), який вніс Кабінет Міністрів. Усього Верховною Радою розглянуто 348 поправок з 427. Подальший розгляд поправок до законопроекту продовжиться на наступному пленарному засіданні.

  Далі народні депутати заслухали інформації Голови Служби безпеки Грицака В.С. та Генерального прокурора Луценко Ю.В.

  Голова Служби безпеки Грицак В.С. поінформував народних депутатів про завдання, які виконують підрозділи СБУ, зокрема, по боротьбі з корупцією та відповів на запитання народних депутатів.

  Генеральний прокурор Луценко Ю.В. поінформував парламентарів про ситуацію, яка склалася у відносинах між органами по боротьбі з корупцією, зокрема, про результати роботи Національного антикорупційного бюро і Генеральної прокуратури за десять місяців поточного року, а також відповів на численні запитання народних депутатів.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 7 грудня 2017 року.