• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні сьомої сесії Верховної Ради України 22 грудня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 330 народних депутати) відкрив  Голова Верховної Ради Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповідями виступили Міністр культури Нищук Є.М. і перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Нефьодов М.Є.

  Міністр культури Нищук Є.М. поінформував народних депутатів про  реформування системи культури та про пріоритетні напрямки діяльності Уряду у цій сфері. За його словами, серед пріоритетних дій Міністерства культури є  підвищення якості культурних послуг у кожній громаді, модернізація мистецької освіти, створення ефективних фінансових стимулів для творчої та культурно-мистецької діяльності, актуалізація культурного надбання України і багато іншого.

  Під час свого виступу перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Нефьодов М.Є. поінформував парламентарів про  підтримку Урядом українського бізнесу та покращення інвестиційної привабливості держави. Зазначив, що одним з пріоритетних завдань міністерства є підтримка українського бізнесу і покращення бізнес-клімату. За його словами, у 2017 році було проведено три дерегуляційні засідання Кабінету Міністрів, на яких прийнято понад 40 рішень щодо скасування понад 450 застарілих регуляторних актів, які створювали перешкоди в розвитку підприємництва і збільшували витрати на ведення бізнесу.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., Міністр оборони Полторак С.Т.

  Далі Перший заступник Голови Верховної Ради Геращенко І.В. оголосила 302 депутатських запити, з них 62 до Прем’єр-міністра України.

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 16 січня 2018 року.