• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні сьомої сесії Верховної Ради України 20 грудня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 346 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку засідання представники депутатських фракцій і груп виступили із заявами, повідомленнями та пропозиціями, після чого народні депутати приступили до розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада не підтримала п’ять проектів Постанов Верховної Ради України «Про скасування рішення Верховної Ради України від 07.12.2017 про прийняття в цілому проекту закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік» (р. № 7000/П), «Про скасування рішення Верховної Ради України від 07.12.17 про прийняття в цілому, як закону законопроекту «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (р. № 7116-П), «Про скасування рішення Верховної Ради України від 7 грудня 2017 року про прийняття в першому читанні за основу та в цілому проекту Закону України про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель» (р. № 7350-П), «Про скасування рішення Верховної Ради України від 07.12.2017 про прийняття в цілому, як закону законопроекту про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» (р. № 6776-д-П) і «Про скасування рішення Верховної Ради України від 7 грудня 2017 року про прийняття в цілому, як закону законопроекту про внесення зміни до розділу ІІ «Прикінцеві положення Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України та Закону України «Про розвиток літакобудівної промисловості» щодо надання перехідного періоду українськими авіакомпаніями на перехід з літаків закордонного виробництва на літаки вітчизняного виробника (р. № 7280-П).

  Далі народні депутати розпочали розгляд у другому читанні поправок до проекту Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» (р. № 6016-д). Усього Верховною Радою розглянуто 112 поправок з 238.

  Подальший розгляд поправок до законопроекту продовжиться на наступному пленарному засіданні.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 21 грудня 2017 року.