• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні шостої сесії Верховної Ради України 7 червня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвався 361 народний депутат) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку пленарного засідання народні депутати озвучили ряд заяв, звернень, повідомлень та пропозицій, після чого Верховна Рада приступила до розгляду питань порядку денного.

  Народні депутати розглянули та ухвалили в цілому Закони України «Про ратифікацію Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер» (р. № 0146), «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чорногорії про співробітництво в галузі освіти і науки» (р. № 0147) і «Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Словенія про здійснення оплачуваних видів діяльності членами сімей співробітників дипломатичних представництв, консульських установ та представництв при міжнародних організаціях» (р. № 0133), які вніс Кабінет Міністрів.

  Парламентом також ухвалено в цілому Закони України «Про ратифікацію Європейської угоди про передачу заяв про правову допомогу» (р. № 0148) і «Про ратифікацію Третього додаткового протоколу та Четвертого додаткового протоколу до Європейської конвенції про видачу правопорушників» (р. № 0135), внесені Президентом України.

  Після 30-хвилинної перерви у засіданні Голова Верховної Ради достроково закрив пленарне засідання у зв’язку з відсутністю у залі багатьох народних депутатів, що не сприяло результативній роботі.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 8 червня 2017 року.


  Документи:

  Інформація про розгляд законопроектів