• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні шостої сесії Верховної Ради України 22 червня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 356 народних депутатів) під головуванням Голови Верховної Ради України Парубія А.В. розпочалося з розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю» (р. № 5629), який вніс Кабінет Міністрів.

  Народні депутати також розглянули низку проектів законодавчих актів за тематичним напрямом стосовно питань податкової та митної політики, зокрема ухвалили в цілому Закон України «Про внесення зміни до статті 243 Митного кодексу України щодо територіальних органів Національної поліції» (р. № 4560), внесений Кабінетом Міністрів.

  У пленарному засіданні взяв участь Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., який, зокрема, закликав народних депутатів ухвалити внесений Урядом проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» (р. № 6600). За результатами розгляду Верховна Рада прийняла зазначений законопроект у першому читанні за основу.

  На вечірньому пленарному засіданні народні депутати розглянули проекти законодавчих актів за тематичним напрямом стосовно питань енергоефективності.

  Загалом Верховною Радою розглянуто 24 питання порядку денного:

  1. прийнято 5 Законів України, зокрема, «Про енергетичну ефективність будівель» (р. № 4941-д) і «Про комерційний облік комунальних послуг» (р. № 4901);
  2. прийнято Постанову Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про забезпечення діяльності народних депутатів України» (р. № 6525);
  3. прийнято за основу 5 проектів Законів України, зокрема, «Про Конституційний Суд України» (р. № 6427-д);
  4. направлено на повторне перше читання 2 проекти Законів України, зокрема, «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» (р. № 6016), внесений Кабінетом Міністрів;
  5. включено до порядку денного сесії 9 проектів Законів України, зокрема, «Про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» (щодо уточнення деяких положень) (р. № 6120), внесений Кабінетом Міністрів;
  6. не включено до порядку денного сесії 2 проекти Законів України, зокрема, «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності Розрахункового центру з обслуговування договорів на фінансових ринках» (р. № 6539).

  Наступне пленарне засідання відбудеться 23 червня 2017 року.


  Документи:

  Інформація про розгляд законопроектів