• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні шостої сесії Верховної Ради України 24 березня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвався 321 народний депутат) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповідями виступили Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Чечоткін М.О. і Міністр культури Нищук Є.М.

  Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Чечоткін М.О. поінформував парламентарів про заходи щодо ліквідації наслідків масштабної пожежі з подальшою детонацією боєприпасів, яка сталася 23 березня 2017 року на території складу Міністерства оборони поблизу міста Балаклія Харківської області. Повідомив, що з можливої зони ураження евакуйовано близько 20 тис. осіб та організовано їх життєзабезпечення. До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено  понад 1 тис. 300 осіб та 230 одиниць техніки. На місці події працює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на чолі з головою Балаклійської районної державної адміністрації та оперативна група Державної служби з надзвичайних ситуацій. За його словами, наразі ситуація у м. Балаклія залишається складною, проте  інтенсивність вибухів значно зменшилася.

  Під час свого виступу Міністр культури Нищук Є.М. поінформував народних депутатів про основні ідеї та ініціативи міністерства щодо реалізації державної культурної політики.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., Віце-прем’єр-міністр України Розенко П.В., Міністр культури Нищук Є.М., Міністр соціальної політики Рева А.О., заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Корзун А.В.

  Верховна Рада не підтримала («за» - 46) проект Постанови Верховної Ради України «Про скасування результатів голосування Верховної Ради України від 23 березня 2017 року за проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» (р. № 6172-П).

  Далі Перший заступник Голови Верховної Ради Геращенко І.В. оголосила 280 депутатських запитів, з них 54 до Прем’єр-міністра України.

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із низкою заяв, звернень, повідомлень та пропозицій.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 4 квітня 2017 року.