• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні шостої сесії Верховної Ради України 23 березня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 354 народних депутатів) під головуванням Голови Верховної Ради України Парубія А.В. розпочалося з розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада ухвалила в цілому Закони України «Про внесення зміни до розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України (щодо запровадження середньострокового бюджетного планування) (р. № 6161), «Про ратифікацію Рамкового договору між Урядом України та Урядом Угорщини про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги» (р. № 0136) і «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» (щодо дорожньої інфраструктури на українсько-угорському державному кордоні) (р. № 6143), які вніс Кабінет Міністрів.

  Також народні депутати розглянули низку законодавчих актів за тематичним напрямом стосовно питань промислової політики та підприємництва.

  Загалом Верховною Радою розглянуто 19 питань порядку денного:

  1. прийнято Закон України «Про державну підтримку кінематографії в Україні» з пропозиціями Президента (р. № 3081-д);
  2. прийнято 17 Законів України, зокрема, «Про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» (р. № 6172), внесений Президентом України та визначений невідкладним;
  3. не включено до порядку денного сесії проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» щодо збільшення обсягу видатків на заробітну плату працівникам державних підприємств космічної галузі (р. № 5693).

  Наступне пленарне засідання відбудеться 24 березня 2017 року.


  Документи:

  Інформація про розгляд законопроектів