• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні шостої сесії Верховної Ради України 17 березня 2017 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 318 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповідями виступили Віце-прем’єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Г.Г. і Міністр освіти і науки Гриневич Л.М.

  Віце-прем’єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Г.Г. поінформував парламентарів про програми, які здійснює Уряд щодо енергоефективності та енергозбереження і про законодавче забезпечення виконання цих програм. Закликав народних депутатів ухвалити закони про енергетичну ефективність будівель, про фонд енергоефективності, про житлово-комунальні послуги і про комерційний облік комунальних послуг, які дозволять споживачам отримати всю необхідну технічну і фінансову підтримку від держави для економії енергоресурсів та зменшити свої витрати на комунальні послуги.

  Під час свого виступу Міністр освіти і науки Гриневич Л.М. поінформувала Верховну Раду про стан фінансування та пріоритети розвитку сфери освіти на 2017 рік. Закликала народних депутатів ухвалити новий закон про освіту.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі Кубів І.С., Віце-прем’єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Г.Г., Міністр освіти і науки Гриневич Л.М., Міністр енергетики та вугільної промисловості Насалик І.С.

  Далі Перший заступник Голови Верховної Ради Геращенко І.В. оголосила 114 депутатських запитів, з них 31 до Прем’єр-міністра України.

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із низкою заяв, звернень та пропозицій.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 21 березня 2017 року.