• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні п'ятої сесії Верховної Ради України 21 жовтня 2016 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 323 народних депутати) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповідями виступили Віце-прем’єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Г.Г., Міністр закордонних справ Клімкін П.А. і Міністр енергетики та вугільної промисловості Насалик І.С.

  Віце-прем’єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Г.Г. поінформував парламентарів про початок опалювального сезону, шляхи реформування житлово-комунального господарства та законодавчі ініціативи Уряду щодо модернізації галузі теплопостачання. Водночас, закликав народних депутатів ухвалити закони: про комерційний облік, про житлово-комунальні послуги, про енергоефективність будівель та про фонд енергоефективності.

  У своєму виступі Міністр закордонних справ Клімкін П.А. поінформував народних депутатів про результати зустрічі лідерів країн Нормандського формату, яка відбулася 19 жовтня у м. Берліні. За його словами, під час зустрічі була досягнута домовленість про те, що упродовж листопада 2016 р. відбудеться зустріч у форматі міністрів закордонних справ «нормандської четвірки», в ході якої буде обговорюватиметься логіка дорожньої карти щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

  Міністр енергетики і вугільної промисловості Насалик І.С. доповів народним депутатам про готовність об’єднаної енергосистеми України до осінньо-зимового опалювального сезону.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі Кубів І.С., Міністр юстиції Петренко П.Д., Міністр інфраструктури Омелян В.В., виконуюча обв’язки Міністра охорони здоров’я Супрун У.Н., Міністр закордонних справ Клімкін П.А., Міністр фінансів Данилюк О.О., Міністр енергетики і вугільної промисловості     Насалик І.С.

  Під час пленарного засідання Перший заступник Голови Верховної Ради Геращенко І.В. оголосила 261 депутатський запит, з них 61 до Прем’єр-міністра України.

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, повідомленнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 1 листопада 2016 року.