• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні п'ятої сесії Верховної Ради України 20 жовтня 2016 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 340 народних депутатів) під головуванням Голови Верховної Ради України Парубія А.В. розпочалося з розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу проекти Законів України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту» (р. № 5114) і «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії» (р. № 5273), які вніс Кабінет Міністрів.

  У вечірньому пленарному засіданні взяли участь члени Кабінету Міністрів на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б.

  Народні депутати розглянули у першому читанні проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» (р. № 5000). З доповіддю виступив Голова підкомітету з питань видатків державного бюджету Комітету з питань бюджету Горбунов О.В.

  Міністр фінансів Данилюк О.О. виступив із співдоповіддю та відповів на низку запитань народних депутатів.

  В обговоренні законопроекту взяли участь представники депутатських фракцій і груп, народні депутати. Із заключним словом виступив Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., який зокрема, подякував народним депутатам за висловлені зауваження і пропозиції до законопроекту «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

  За результатами розгляду народні депутати ухвалили Постанову Верховної Ради України «Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік» (р. № 5000-П).

  Загалом Верховною Радою розглянуто 20 питань порядку денного:

  1. прийнято 3 Закони України, зокрема, «Про реструктуризацію заборгованості державного підприємства «АНТОНОВ» (р. № 5244);
  2. прийнято 6 Постанов Верховної Ради України, зокрема, «Про Декларацію Пам'яті і Солідарності Сеймасу Литовської Республіки, Сейму Республіки Польща та Верховної Ради України» (р. № 5280);
  3. прийнято за основу 2 проекти Законів України, зокрема, «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту» (р. № 5114), внесений Кабінетом Міністрів;
  4. не включено до порядку денного 9 проектів Законів України, зокрема, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення стягнення в дохід держави необґрунтованих активів» (р. № 5142), внесений Кабінетом Міністрів.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 21 жовтня 2016 року.


  Документи:

  Інформація про розгляд законопроектів