• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні п'ятої сесії Верховної Ради України 19 жовтня 2016 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвався 351 народний депутат) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку засідання народні депутати озвучили ряд заяв, звернень, повідомлень та пропозицій, після чого перейшли до розгляду питань порядку денного.

  Під час пленарного засідання народні депутати розглянули низку законодавчих актів за тематичним напрямом стосовно питань сім'ї, молоді та спорту.

  Верховна Рада ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку із запровадженням патронату над дитиною» (р.№ 4997), а також прийняла у першому читанні за основу проекти Законів України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (щодо оплати послуг патронатних вихователів) (р. № 4970) і «Про антидопінговий контроль у спорті» (р. № 4724), які вніс Кабінет Міністрів.

  Загалом Верховною Радою розглянуто 8 питань порядку денного:прийнято 2 Закони України, зокрема, «Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Україною та Королівством Нідерланди про продовження до 1 серпня 2017 року строку дії Угоди між Україною та Королівством Нідерланди про Міжнародну місію захисту розслідування від 28 липня 2014 року» (р. № 0111), внесений Президентом України;

  прийнято 3 Постанови Верховної Ради України, зокрема, «Про Звернення Верховної Ради України до держав-членів Європейського Союзу, парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій щодо завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони» (р. № 5238);

  прийнято за основу 3 проекти Законів України, зокрема, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покращення захисту права дитини на належне утримання» (р. № 4928).

  Наступне пленарне засідання відбудеться 20 жовтня 2016 року.


  Документи:

  Інформація про розгляд законопроектів