• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні п'ятої сесії Верховної Ради України 3 листопада 2016 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 364 народних депутати) під головуванням Голови Верховної Ради України Парубія А.В. розпочалося з розгляду питань порядку денного.

  Під час пленарного засідання народні депутати розглянули низку законодавчих актів за тематичним напрямом стосовно питань дерегуляції і розвитку бізнес-клімату.

  На вимогу депутатських фракцій «Радикальна партія Олега Ляшка» та «Об’єднання «Самопоміч» оголосити перерву або надати слово для виголошення заяви виступила народний депутат Бабак А.В. Промовець озвучила звернення депутатської фракції «Об'єднання «Самопоміч»  до Уряду та регуляторних органів. За її словами, фракція вимагає від Кабінету Міністрів надати суспільству інформацію про те, який показник рентабельності діяльності «НАК «Нафтогаз України» з виробництва і реалізації газу врахований в діючій ціні газу, а також прийняти цільову програму енергоефективності з механізмом надання державної підтримки на заміну вікон людям, які перебувають поза межею бідності та впровадити монетизацію субсидій на житлово-комунальні послуги.

  Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому Закони України: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства у сфері державного нагляду (контролю)» (р. № 2531а) і «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії» (р. № 5273), які вніс Кабінет Міністрів.

  На вечірньому пленарному засіданні народні депутати розглянули та прийняли у першому читанні за основу проект Закону України «Про Вищу раду правосуддя» (р. № 5180), внесений Президентом України та визначений невідкладним.

  Загалом Верховною Радою розглянуто 9 питань порядку денного:

  1. прийнято 6 Законів України, зокрема, «Про внесення змін до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» щодо лібералізації системи державного нагляду (р. № 2418а);
  2. прийнято за основу 2 проекти Законів України, зокрема, «Про медіацію» (р. № 3665);
  3. не прийнято Постанову Верховної Ради України «Про обрання народних депутатів України членами комітетів Верховної Ради України восьмого скликання».

  Наступне пленарне засідання відбудеться 4 листопада 2016 року.


  Документи:

  Інформація про розгляд законопроектів