• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні п'ятої сесії Верховної Ради України 18 листопада 2016 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 302 народних депутати) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповідями виступили Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Кубів С.І. і Міністр закордонних справ  Клімкін П.А.

  Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Кубів С.І. поінформував народних депутатів про ситуацію в економіці України, стан проведення реформ та перспективи економічного розвитку  країни.

  Під час свого виступу Міністр закордонних справ Клімкін П.А. заявив, що на сьогодні усі ключові інституції Європейського Союзу підтвердили, що Україна відповідає усім критеріям для лібералізації візового режиму з ЄС для українців. За його словами, зараз розпочнуться  консультації щодо законодавчої, формальної процедури, яким чином Україна отримає безвізовий режим.

  Крім того, Міністр закордонних справ заявив, що у Третьому комітеті Генеральної Асамблеї ООН ухвалена резолюція «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна)».

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі Кубів І.С., Віце-прем’єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Г.Г., виконуюча обв’язки Міністра охорони здоров’я Супрун У.Н., Міністр соціальної політики Рева А.О.

  Далі заступник Голови Верховної Ради Сироїд О.І. оголосила 272 депутатських запити, з них 54 - до Прем’єр-міністра України.

  Під час пленарного засідання Сироїд О.І. оголосила про входження народного депутата Мисика В.Ю. до складу депутатської групи «Партія «Відродження».

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, повідомленнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 6 грудня 2016 року.