• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні п'ятої сесії Верховної Ради України 16 листопада 2016 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 349 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  На початку засідання народні депутати озвучили ряд заяв, звернень, повідомлень та пропозицій, після чого перейшли до розгляду питань порядку денного.

  Верховна Рада ухвалила у цілому Закони України: «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль» (р. № 0108) і «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чорногорії про співробітництво в галузі захисту від природних та інших катастроф» (р. № 0112), які вніс Кабінет Міністрів, а також ухвалила у цілому низку ратифікаційних законів, внесених Президентом України.

  Загалом Верховною Радою розглянуто 11 питань порядку денного:

  1. прийнято 6 Законів України, зокрема, «Про ратифікацію Конвенції Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями» (р. № 0117), внесений Президентом України;
  2. прийнято 4 Постанови Верховної Ради України, зокрема, «Про Звернення Верховної Ради України до Урядів держав-членів Європейського Союзу, Європейського Парламенту та Ради Європейського Союзу щодо запровадження безвізового режиму для громадян України» (р. № 5394);
  3. не прийнято проект Постанови Верховної Ради України «Про присудження у 2016 році Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування» (р. № 5237).

  Наступне пленарне засідання відбудеться 17 листопада 2016 року.


  Документи:

  Інформація про розгляд законопроектів