• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні п'ятої сесії Верховної Ради України 23 грудня 2016 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 315 народних депутатів) відкрив Голова Верховної Ради України Парубій А.В.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. відбулася «година запитань до Уряду».

  З доповідями виступили Міністр інфраструктури Омелян В.В. і Міністр енергетики та вугільної промисловості Насалик І.С.

  Міністр інфраструктури Омелян В.В. поінформував народних депутатів про розпочаті важливі реформи в автодорожній галузі, про початок масштабного відновлення автошляхів, про реформи у залізничній, авіаційній, морській галузях, про розвиток поштового зв’язку тощо.

  Під час свого виступу Міністр енергетики і вугільної промисловості Насалик І.С., зокрема, заявив, що на сьогодні Об'єднана енергетична система України працює в сталому режимі, забезпечена ресурсами і готова до роботи за будь-яких температур. Наголосив на зменшенні тарифу на електроенергію для промислових споживачів у 2017 році. Поінформував про реформи, які здійснюються у вугільній галузі. За його словами, реформування вугільної галузі передбачає повне забезпечення теплової генерації Об’єднаної енергетичної системи необхідними енергетичними ресурсами, а також стале фінансування розвитку галузі.

  На окремі усні запитання народних депутатів відповіли: Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., Віце-прем’єр-міністр України Кістіон В.Є., Міністр оборони Полторак С.Т., Міністр фінансів Данилюк О.О., заступник Міністра внутрішніх справ Яровий С.А.

  Далі заступник Голови Верховної Ради Сироїд О.І. оголосила 211 депутатських запитів, з них 44 до Прем’єр-міністра України.

  Під час пленарного засідання Сироїд О.І. голосила про вихід народного депутата Міщенка С.Г. зі складу депутатської фракції «Блок Петра Порошенка».

  У розділі «Різне» народні депутати виступили із заявами, зверненнями та пропозиціями.

  Наступне пленарне засідання відбудеться 17 січня 2017 року.