• In English
 • Про основні події, які відбулися на пленарному засіданні третьої сесії Верховної Ради України 11 грудня 2015 року

  Ранкове пленарне засідання (зареєструвалося 293 народних депутати) відкрив Голова Верховної Ради України Гройсман В.Б.

  У Верховній Раді за участю членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Яценюком А.П. відбулася «година запитань до Уряду».

  Перед народними депутатами виступив Прем’єр-міністр України  Яценюк А.П., який поінформував парламентарів про роботу Уряду за час своєї діяльності. У своїй доповіді, зокрема, Глава Уряду висловив вдячність фракціям коаліції і народним депутатам за підтримку урядових ініціатив та заявив, що Уряду вдалося зупинити падіння економіки, стабілізувати ситуацію із зовнішньою заборгованістю і досягти певного економічного зростання. Прем’єр-міністр України повідомив, що сьогодні Уряд вніс до Верховної Ради проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» та проект Податкового кодексу у новій редакції.

  Водночас, Яценюк А.П. озвучив основні напрями діяльності Кабінету Міністрів на 2016 рік. Зокрема, це освітня і медична реформи, прозора приватизація, продовження процесу децентралізації, нова податкова політика, вступ у дію Угоди про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом та можливі виклики у зв’язку з цим, завершення судової реформи тощо. Також Прем‘єр-міністр України надав відповіді на численні запитання народних депутатів.

  Далі Верховна Рада ухвалила Постанову Верховної Ради України «Про Звернення Верховної Ради України до парламентів іноземних держав, Європейського Парламенту і міжнародних парламентських асамблей щодо продовження та посилення санкцій проти Російської Федерації за організацію терористичних актів в Україні» (р. № 3623).

  Після цього було оголошено перерву у пленарному засіданні, а дещо пізніше Перший заступник Голови Верховної Ради Парубій А.В. достроково закрив ранкове пленарне засідання.

   

  Наступне пленарне засідання відбудеться 22 грудня 2015 року.