• In English
 • Повторний конкурс на зайняття 3 посад у центральному апараті Державного бюро розслідувань

  Оголошення

  про проведення повторного конкурсу на зайняття трьох вакантних посад керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань

   

  Відповідно до рішення Комісії з проведення конкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, першого заступника та заступника Директора Державного бюро розслідувань, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань, працівників підрозділів внутрішнього контролю Державного бюро розслідувань від 21 листопада 2018 року (протокол №71), керуючись пунктом 7 частини восьмої статті 11 Закону України «Про Державне бюро розслідувань» оголошується повторний конкурс на зайняття таких вакантних посад керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань (відповідно до кваліфікаційних вимог і критеріїв професійної придатності, наданих Конкурсній комісії Директором Державного бюро розслідувань Трубою Р. М. листом від 16 липня 2018р.): 

  Завідувача сектору інформаційно-аналітичних систем та технологій, забезпечення діяльності та доступу до баз даних і реєстрів Відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення Державного бюро розслідувань;

  Завідувача сектору по роботі з публічними заходами Управління міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій Державного бюро розслідувань;

  Начальника відділу міжнародно-правового співробітництва Управління міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій Державного бюро розслідувань.

  Строки проведення конкурсу.

  Документи від кандидатів, які бажають взяти участь у конкурсі, приймаються з 21.11.2018 по 21.12.2018 року включно.

  Кандидат може подавати документи на будь-яку з визначених вакантних посад (на кожну посаду подається повний перелік документів).

  Перелік документів для участі у конкурсі визначений законами України «Про Державне бюро розслідувань», «Про державну службу» і «Про запобігання корупції».

  Документи необхідно надсилати лише поштою (поштовим відправленням з оголошеною цінністю з описом вкладення та повідомленням про його вручення) виключно на адресу Секретаріату Кабінету Міністрів України (01008, м. Київ, вул. Грушевського,12/2).

  Конверт із пакетом документів має містити позначку (в лівому верхньому куті): «НА КОМІСІЮ ДБР», а також назву посади, на яку претендує кандидат.

  Строк подання документів на конкурс не вважається пропущеним, якщо документи відправлено поштою до закінчення строку подання документів на конкурс (визначається за відбитком календарного штемпеля).

  Телефони для контактів: (044) 256-76-40;

  (044) 256-79-03.

  Телефон робочої групи Конкурсної комісії: (044) 256-73-91.

  E-mail Конкурсної комісії: com.dbr@kmu.gov.ua

   

  Додатки:

  1) Форма заяви про участь у конкурсі

  2) Перелік документів для участі у конкурсі на зайняття вакантних керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань Державного бюро розслідувань

  3) Кваліфікаційні вимоги та критерії професійної придатності для зайняття посад, затверджені наказом Державного бюро розслідувань від 13.07.2018 № 74 (надані Конкурсній комісії Директором Державного бюро розслідувань Трубою Р. М. листом від 16 липня 2018 р.).

  4) Особова картка державного службовця, затверджена наказом Нацдержслужби від 5 серпня 2016 р. № 156.