• In English
 • Робочі групи

   Національна рада з відновлення України від наслідків війни відповідно до Указу Президента від 21 квітня 2022 року № 266/2022 в рамках 24 робочих груп розробила план заходів з післявоєнного відновлення та розвитку України, перелік пропозицій щодо пріоритетних реформ та стратегічних ініціатив, проектів нормативно-правових актів, прийняття і реалізація яких є необхідними для ефективної роботи та відновлення України у воєнний і післявоєнний періоди. З проєктами розділів плану відновлення по групам можна ознайомитись нижче: 

  1. європейської інтеграції;

  2. аудиту збитків, понесених внаслідок війни;

  3. відновлення та розбудови інфраструктури;

  4. відновлення та розвитку економіки;

  5. повернення громадян, які тимчасово переміщені, зокрема за кордон та їх інтеграції в суспільно-економічне життя держави;

  6. функціонування фінансової системи, її реформування та розвитку;

  7. розвитку військово-промислового комплексу;

  8. модернізації та розвитку сфери безпеки і оборони;

  • матеріали робочої групи
  • workgroup document

  9. енергетичної безпеки;

  10. державного управління;

  11. будівництва, містобудування, модернізації міст та регіонів;

  12. нової аграрної політики;

  13. діджиталізації;

  14. захисту прав ветеранів війни;

  15. освіти і науки;

  16. молоді та спорту;

  17. культури та інформаційної політики;

  18. юстиції;

  19. антикорупційної політики;

  20. охорони здоров’я;

  21. екологічної безпеки;

  22. соціального захисту;

  23. захисту прав дітей та повернення дітей, які тимчасово переміщені за кордон.

  24. права людини.

  У разі потреби за пропозицією співголів Ради можуть бути утворені інші робочі групи. Рада також визначає завдання для відповідної робочої групи. Склад робочої групи затверджується Радою за пропозицією її співголови.

  До складу робочої групи можуть входити як члени Ради, так і інші представники, зокрема представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, провідних вітчизняних та іноземних фахівців, експертів у відповідних сферах.

  Організаційно-технічне забезпечення діяльності Ради здійснюють Секретаріат Кабінету Міністрів України та Офіс Президента України.

  Інформаційно-аналітичне забезпечення робочих груп Національної ради з відновлення України від наслідків війни здійснюватиме Офіс реформ Кабінету Міністрів України згідно з Постановою КМУ №518.

  Зауваження та пропозиції до проєктів розділів приймаються до 01 вересня 2022 року електронну адресу uarecoveryplan@gmail.com