• In English
 • Координація міжнародної технічної допомоги

  Відповідно до завдань Паризької декларації щодо підвищення ефективності зовнішньої допомоги, до якої Україна приєдналась згідно з Указом Президента від 19.04.2007 № 325/2007 "Про приєднання України до Паризької декларації щодо підвищення ефективності зовнішньої допомоги", країна-партнер зобов’язується взяти на себе провідну роль у координуванні зовнішньої допомоги й інших ресурсів для розвитку на всіх рівнях під час діалогу з країнами-донорами.
  2020 року за ініціативою Уряду України, було створено Директорат координації міжнародної технічної допомоги при Секретаріаті Кабінету Міністрів України, що відкриває можливості для більш координованої взаємодії між Урядом України та партнерами з розвитку.
  За результатами консультацій між представниками Уряду і партнерами з розвитку було прийняте рішення удосконалити існуючу систему координації міжнародної технічної допомоги для визначення і впровадження ключових пріоритетів розвитку України. 

  Система координації складається із трьох взаємозалежних рівнів:
  Форум «Партнерство з розвитку»

  Форум створений для політичного діалогу високого рівня щодо стратегічних питань реалізації національних реформ.

  Стратегічна платформа

  Платформа створена для стратегічної координації міжнародної технічної допомоги (МТД) з пріоритетами національних реформ із урахуванням Цілей сталого розвитку та Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

  Секторальні робочі групи

  Секторальні робочі групи (СРГ) створені для проведення регулярного діалогу та координації між центральними органами виконавчої влади і партнерами з розвитку за відповідними напрямами державної політики та секторальними реформами.

  Координація між Урядом України та партнерами з розвитку керується принципами взаємної відповідальності, прозорості, сталого розвитку та політичного діалогу.

  У разі виникнення питань щодо координації МТД, будь ласка, напишіть директорату координації МТД ita85@kmu.gov.ua