• In English
 • Рішення Комісії

  Рішення Комісії від 20.11.20 № 1 “Про затвердження Регламенту Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей”

  Рішення Комісії від 20.11.20 № 3 “Про затвердження Положення про апарат Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей”

  Рішення Комісії від 20.11.20 № 4 “Про затвердження Положення про Консультаційно-експертну раду Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей”

  Рішення Комісії з регулювання ринку азартних ігор та лотерей від 26 листопада 2020 р. № 6 “Про схвалення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Положення про Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей”

  Рішення Комісії з регулювання ринку азартних ігор та лотерей від 26 листопада 2020 р. № 7 “Деякі питання формування складу Консультаційно-експертної ради Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей”

  Рішення Комісії з регулювання ринку азартних ігор та лотерей від 26 листопада 2020 р. № 8 “ Про прийняття за основу проектів постанов Кабінету Міністрів України “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з випуску та розповсюдження лотерей”, “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з організації та проведення азартних ігор”, “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг у сфері організації та проведення азартних ігор”

  Рішення Комісії з регулювання ринку азартних ігор та лотерей від 26 листопада 2020 р. № 9 “Про прийняття за основу проекту рішення КРАІЛ “Про затвердження Порядку видачі власнику приміщення дозволу, що підтверджує відповідність приміщення для організації та проведення азартних ігор у гральному закладі вимогам встановленим Законом України “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор”

  Рішення Комісії з регулювання ринку азартних ігор та лотерей від 26 листопада 2020 р. № 10 “Про прийняття за основу проекту рішення КРАІЛ “Про затвердження Переліку грального обладнання, що підлягає сертифікації”

  Рішення Комісії з регулювання ринку азартних ігор та лотерей від 26 листопада 2020 р. № 11 “Про внесення змін до Положення про апарат Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей”

  Рішення Комісії з регулювання ринку азартних ігор та лотерей від 26 листопада 2020 р. № 14 “Про внесення змін до Положення про Консультаційно-експертну  раду Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей”

  Рішення Комісії з регулювання ринку азартних ігор та лотерей від 2 грудня 2020 р. № 15 “Про затвердження персонального складу Консультаційно-експертної  ради Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей” 

  Рішення Комісії з регулювання ринку азартних ігор та лотерей від 2 грудня 2020 р. № 16 “Про прийняття за основу проекту рішення КРАІЛ “Про затвердження Порядку формування і ведення реєстрів у сфері організації та проведення азартних ігор”

  Рішення Комісії з регулювання ринку азартних ігор та лотерей від 2 грудня 2020 р. № 17 “Про прийняття за основу проекту рішення КРАІЛ “Про затвердження Вимог до Державної системи онлайн-моніторингу”

  Рішення Комісії з регулювання ринку азартних ігор та лотерей від 8 грудня 2020 р. № 20 “Про прийняття за основу проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 р. № 106”