українська російська англійська
Система моніторингу виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС
16.05.2017 | 09:46

З ратифікацією Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом необхідним є забезпечення виконання закріплених за Україною зобов’язань, а також досягнення відповідності правової системи України праву Європейського Союзу.

 

З цією метою Урядовим офісом з питань європейської та євроатлантичної інтеграції спільно з Міністерством юстиції України розроблено проект нормативно-правового акту, яким пропонується затвердити новий порядок,що дозволить забезпечити удосконалення процесу планування,  моніторингу та оцінки результативності виконання Угоди шляхом розробки та функціонування єдиної комплексної інформаційно-аналітичної системи, яка у відкритому доступі міститиме інформацію про завдання з виконання Угоди, стан їхнього виконання та оцінку результативності виконання Угоди.

 

Прийняття такого проекту акта також дозволить забезпечити безперервність процесу виконання зобов’язань України протягом всього періоду дії Угоди, доступність інформації про виконання Угоди, чіткість механізмів реагування та вжиття невідкладних заходів, необхідних для забезпечення належного виконання Угоди.

 

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ

MONITORING SYSTEM

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
27 червня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
25 червня Ігор Жданов візьме участь у відзначенні Дня молоді
23 червня відбудеться брифінг "Розширення габаритно-вагового контролю на автошляхах України"
23 червня - семінар щодо розвитку відновлюваної енергетики в Одеській області
23 червня - семінар у м. Чернігів "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ"
23 червня у Полтаві відкриють новий сервісний центр МВС та вручать службові автомобілі працівникам ГУНП
22 червня Георгій Тука у прямому ефірі програми "Право на владу" на каналі 1+1