українська російська англійська
 
 
Попередня новина Всі новини Наступна новина
Відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня інвалідів
03.12.2008 | 19:00 | Прес-служба Мінпраці
версія для друку   

Відзначаючи Міжнародний день інвалідів, ми прагнемо показати, що інвалід – це не тільки людина з особливими потребами, це також людина з особливими можливостями, наголосила Людмила Денісова, Міністр праці та соціальної політики України, відкриваючи урочистості з нагоди Міжнародного дня інвалідів.

За словами Міністра праці, з 1 квітня 2008 року виконана стаття 46 Конституції України – мінімальні пенсійні виплати інвалідам встановлені на рівні прожиткового мінімуму. Людмила Денісова також відзначила як значний здобуток цього року підписану Конвенцію про права інвалідів та Факультативний протокол до неї. “Попереду – реалізація даної Конвенції”, - наголосила Міністр праці. Вона також повідомила, що вперше в Україні підготовлено Національну доповідь про становище інвалідів в Україні, з якою можна ознайомитись на сайті Міністерства праці та соціальної політики.

Валерій Сушкевич, Голова комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів наголосив на необхідності ратифікації Верховною Радою Конвенції ООН про права інвалідів та Факультативний протокол до неї. За його словами, саме там прописані всі моменти, які б дійсно дозволили інвалідам почувати себе впевнено у суспільстві.

Президент України Віктор Ющенко, який взяв участь у відзначенні Міжнародного дня інвалідів, високо оцінив цьогорічну роботу Міністерства праці та соціальної політики, а також якісну організацію заходу з нагоди відзначення цього дня. Президент України відзначив кращих державними нагородами, а також ознайомився з виставкою.

У рамках урочистостей пройшов інтегрований концерт “Відчинилося життя” за участю оркестру Національного театру ім. М. Заньковецької, відомих українських виконавців та незрячих виконавців із різних регіонів України. Унікальність концерту була зумовлена вмінням диригента знайти методику гармонійної співпраці оркестру з незрячими солістами, позбавленими можливості бачити диригентську паличку.

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Запропонувати новий розділ