українська російська англійська
На Херсонщині за право користуватися земельною ділянкою аграрій запропонував орендну ставку, у 14,5 раза вищу за стартову
06.12.2017 | 13:25
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Під час земельного аукціону, організованого Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, за право орендувати 14 га землі для ведення товарного сільгоспвиробництва у Голопристанському районі Херсонської області переможець торгів запропонував орендну ставку у розмірі 116,04% від нормативної грошової оцінки землі, що в 14,5 раза перевищує стартову – 8%. За користування цією земельною ділянкою аграрій сплачуватиме щороку понад 56 тис. гривень.

Орендну плату, вищу за оголошену, цей же сільгоспвиробник  запропонував за інші 3 земельні ділянки на Херсонщині. Зокрема, масив площею близько 80 га він готовий використовувати за понад 360 тис. грн (27,64%),  10,3 га – за 43,5 тис  грн (23,48%), майже 62,7 га – за 55,2 тис. грн (8,48%) на рік.

Таким чином, за оренду 4 земельних ділянок до бюджетів сільських рад Херсонської області, на території яких вони розташовані, в сумі щороку надходитиме понад півмільйона гривень. Це майже утричі більше за початкову суму, яка складала трохи більше ніж 175 тис. гривень. Договори оренди укладені на 7 років.

 

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
12 грудня відбудеться церемонія передачі оперативних піротехнічних машин та георадарів-детекторів для ДСНС