українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Збройних Сил України
06.12.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні громадяни!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем Збройних Сил України!

Українська армія сьогодні є предметом гордості всього українського народу. Героїчно захищаючи Батьківщину на сході, відстоюючи державну незалежність і територіальну цілісність країни, наші військовослужбовці, хлопці і дівчата, чоловіки і жінки, демонструють незламну волю, патріотизм і сумлінне виконання військової присяги.

Лише чотири роки тому внаслідок безкарного та усвідомленого розкрадання та знищення держави Збройні Сили України перебували на межі розвалу. Ми пам’ятаємо той безпрецедентний народний волонтерський рух, який і досі докладає всіх зусиль, щоб забезпечити наших бійців усім найнеобхіднішим, ми пам’ятаємо мужність і рішучість наших бійців та офіцерів, особливо у перші два роки війни, коли ворог застосував сили проти нашої держави.

Тоді перед усією країною стояло надважке завдання – модернізувати армію в умовах ворожої агресії та активних бойових дій. І тепер у нас є всі підстави гордитися українським військом: сьогодні Збройні Сили України здатні виконувати завдання найвищого рівня складності, а наші солдати та офіцери є висококласними фахівцями. Українська армія стала однією з найсильніших у Європі та входить до 30 найкращих армій світу. І головне – в суспільстві зросла повага до своїх захисників та їх ризикованої професії, а разом з тим невпинно зростає і соціальний статус військовослужбовців. Особливо зворушливо бачити, як сотні людей із квітами урочисто виходять зустрічати військові підрозділи, які повертаються з ротації в зоні антитерористичної операції додому.

Перед Урядом стоїть нове завдання – до 2020 року Збройні Сили України мають відповідати всім базовим стандартам НАТО. Впевнений, що нам вдасться досягти запланованого і в середньостроковій перспективі вийти на досягнення стратегічної мети – набуття членства нашої держави в Альянсі.

Висловлюю подяку всім бійцям та офіцерському складу Збройних Сил України за сумлінне та мужнє виконання військового обов’язку та захист Батьківщини. Вічна пам’ять загиблим героям, які віддали своє життя, захищаючи рідні домівки та нашу країну.

Бажаю всім військовослужбовцям Збройних Сил України міцного здоров’я, професійного зростання, бойової удачі, щасливого повернення додому!

Слава Україні!       Героям слава!

 

Прем’єр-міністр України                                              Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"