українська російська англійська
Павло Розенко: Всі переселенці отримують пенсії та соціальні допомоги вчасно і в повному обсязі
02.12.2017 | 12:20
Служба Віце-прем’єр-міністра України

Переселенці, які постійно проживають на підконтрольній українській владі території, вчасно і в повному обсязі отримують всі свої соціальні виплати. Про це в ефірі «5 каналу» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Переселенці отримують пенсії та всі види соціальних допомог вчасно і в повному обсязі. Зокрема, всі пенсіонери отримали з 1 жовтня підвищені пенсійні виплати і всі переселенці отримали з 1 грудня підвищені соціальні допомоги , які залежать від прожиткового мінімуму», - сказав він.

Щодо відновлення соцвиплат на окупованих територіях Павло Розенко зазначив, що це стане можливим лише після повного виконання Мінських угод та відновлення територіальної цілісності України. «Причина того, що люди на окупованих територіях не отримують пенсії та соціальні виплати, - не політика, не позиція Уряду України чи української держави в цілому. Виплати цим людям були припинені російськими військами, які окупували частину територій Донецької і Луганської областей, захопили там державні установи, банківську систему. Саме це стало причиною припинення там всіх виплат», - наголосив він.

«Як зараз може йтися про відновлення соцвиплат, коли Росія не виконує навіть перший, найголовніший, пункт Мінських угод – припинення вогню, коли ми щодня отримуємо інформацію про загибель українських військових? Коли, вибачте, зараз (є фото в інтернеті) висять російські прапори на так званих адміністраціях окупованих територій», - підкреслив Павло Розенко.

«Безумовно, ті люди, які залишилися на окупованих територіях, мають право на соціальні виплати. Але реалізувати це право ми зможемо тільки тоді, коли буде відновлена територіальна цілісність України, коли в повному обсязі будуть виконані Мінські угоди і нам дадуть можливість відновити діяльність українських органів влади та банківської системи. Коли у нас з’явиться фізична можливість, ми виконаємо всі зобов’язання перед мешканцями окупованих територій в повному обсязі», - запевнив Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"