українська російська англійська
1 грудня у Національному університеті оборони України відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

1 грудня у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена Дню Збройних Сил України, на тему “Українське військо: сучасність та історична ретроспектива”.

Метою заходу є висвітлення історичних витоків та діяльності Українського війська на різних етапах боротьби за українську державність.

Організатори конференції: Національний університет оборони України імені Івана Черняховського, Інститут історії України НАН України, Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс.

Участь у заході візьмуть представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Інституту історії України Національної академії наук України, Українського інституту національної пам’яті, духовних закладів, навчальних вищих та середніх закладів, фахівців музейної та архівної справи.

Тематика секцій конференції:

1. Військова справа на теренах України від давніх часів до ХХ століття.

2. Українські військові формування та їх діяльність у ХХ столітті.

3. Збройні Сили України, інші військові формування та правоохоронні органи в умовах сучасних викликів та загроз.

4. Історичний досвід підготовки фахівців для українських військових формувань.

До уваги ЗМІ!

Акредитація обов’язкова та триватиме до 8:30 1 грудня. Заявки на акредитацію з поміткою “акредитація” надсилати на електронну адресу: press_nuou@ukr.net із зазначенням даних прізвища, ім’я журналіста, оператора, назви ЗМІ, контактного телефону.

Зустріч представників ЗМІ, які бажають висвітлити Всеукраїнську науково-практичну конференцію, на КПП Національного університету оборони України імені Івана Черняховського за адресою: м. Київ, Повітрофлотський проспект, 28 (навпроти Солом’янської площі та парку імені М. Островського) 1 грудня о 9:30.

Початок заходу о 10:00.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"